Dobry Design – wybraliśmy laureatów!

W ostatnich dniach rozstrzygnięty został konkurs Dobry Design 2015. Jak pisaliśmy, mieliśmy przyjemność być jurorami w tej świetnej inicjatywie.

Dobry Design – my tam byliśmy!Uroczysta gala wręczenia statuetek Dobry Design 2015 odbyła się w pięknych wnętrzach Muzeum Historii Żydów Polskich. Konkurs organizowany jest przez magazyn Dobrze Mieszkaj oraz portal dobrzemieszkaj.pl dla najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Z 205 zgłoszeń wybrano 12 laureatów oraz dwie nagrody specjalne (nagrodę konsumenta oraz nagrodę redakcji) i siedem wyróżnień. Pełną listę nagrodzonych znaleźć można na tej stronie. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym – to projekty, które powstały z pasji i są naprawdę interesujące!

Konkursowi towarzyszyło II Forum Dobrego Designu, w którym wzięło udział ponad 700 gości i 40 panelistów. Rozmawiano m.in. o tym jak nowe technologie zmieniają nasze mieszkania, w jaki sposób tradycja wpływa na współczesne projekty oraz jakie trendy będą obowiązywały we wzornictwie w najbliższych latach. Była także mowa o zmieniającym się znaczeniu kuchni oraz nowych rozwiązaniach biurowych. Jednym zdaniem – to było naprawdę inspirujące doświadczenie!